נווה שאנן

משך הסיור

3 שעות

נק' התחלה

לוינסקי פינת שד' הר ציון, ת"א

נק' סיום

אייגר 20, ת"א

מחיר

170 ש"ח לאדם (לסיור בקבוצה פתוחה)

קצת אחרי רוטשילד והרחק מהמקומות המוכרים של מרכז העיר, יש אזור שלם שמעטים מגיעים אליו. אם אתם רוצים לפקוח עיניים, לפתוח פיות ולהיכנס לעולם חדש, אתם מוזמנים להצטרף לסיור אוכל ממש לא סביר בנווה שאנן!

הסיור יאפשר לנו להביט, בלי פילטרים, באחד המקומות המעניינים והמגוונים ביותר בעיר. שם, כמו המהגרים המקומיים, אתם תיכנסו אל תוך התרבויות שלא הכרתם, ואל הריחות והטעמים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר. החושים שלכן יעבדו שעות נוספות, וכשהסיור יסתיים תישארו עם הרבה חומר למחשבה. זהו סיור שמכוון להשאיר אתכם עם סימנים של שאלות, לאו דווקא עם סימני קריאה, וקל יותר לשאול שאלות כשהכוסות מלאות ביין.

אנחנו נעבור במקומות מגוונים מסביב למדרחוב נווה שאנן - חמארה אפריקאית של נרגילות, קפה ושייקים, מסעדה סודנית, כוך דמפלינגז סיני ומסעדה אריתראית - כולם מעולים. יחד נדבר על העבר של השכונה הזו, נבדוק איך נראה ההווה, ונחשוב איך יראה העתיד.
שימו לב שהמסעדות בהם תאכלו בסיור אינן כשרות אך לא יוגש אוכל לא כשר בסיור.

תגידו, מי מדריך את הסיור?

חשבנו שכבר לא תשאלו. המדריכים של בוקא הם הנכס העיקרי שלנו: חבורת מקצוענים שיודעים לחבר מקומות רנדומליים לסיפור ולחווייה, מתים על אוכל, שותים יין כאילו הם מבורדו ומאוד אוהבים אנשים

יש עלינו דיבור

צפיחית של דבש. מרענן, טעים ומרחיב אופקים. תחושה של חו״ל כאן, אצלנו בבית. מוני התגלה כבחור רהוט אשר שולט בחומר, תוך שהוא מציג יותר סימני שאלה מאשר סימני קריאה. מומלץ! השתתפנו כל המשפחה, כולל חייל ותיכוניסט, שנהנו מאוד גם הם.

סוזן, 20.1.18

נווה שאנן

היה לנו סיור אוכל לא סביר, לתפארת! האוכל במסעדות המהגרים שבדרום העיר מיוחד ומעל הכל מוני, איש ידען ומרתק בהסבריו, שעם כל ביס העלה בפנינו שאלות למחשבות והרהורים (סבירים או שלא). לצד הכיף היה גם ערך מוסף. תודה לך, מוני.

מיתי, 2.2.18

נווה שאנן

סיור מהמם! מקום שהוא בו"ז הכי מרכזי והכי זר, בלב העיר הכי ישראלית שיש. נחשפנו לטעמים, לריחות ולסיפורים של דרום ת״א, של המהגרים ושל התהליכים שהובילו אותם להיפגש. מוני מקסים ומלא כישרון. למדנו ממנו המון ונשמח להצטרף לכל סיור שיארגן.

מיקה, 22.4.18

נווה שאנן

קפיצה קטנה לעולם אחר, לצד הפחות מוכר של תל אביב. הסיור היה מרתק- הרקע של השכונה והמהגרים שחיים בה היום. מוני בעל ידע רב, ברגישות ואמפתיה חשף בפנינו את מרקם החיים במקום. האוכל שאכלנו היה מגוון, טעים והספיק לכולם. ממליצים.

איילת, 9.6.18

נווה שאנן

סיור אוכל בשישי בנווה שאנן זה להתחיל את הסופ״ש בדרך המושלמת! המדריך היה מעולה, מצחיק וכריזמטי, אכלנו אוכל מדהים , ועל הדרך (עם כוס יין ביד) שמענו וחווינו את סיפור השכונה. סיור מעולה ומומלץ בחום לאוהבי אוכל והחיים!

תפארת, 18.11.17

נווה שאנן

היה מחכים, מלמד, מעשיר, מעניין ואפשר לעוף פה עם עוד סופרלטיבים על הסיור ועל מוני, מדריך מעולה, עתיר ידע והבנה, איש שחי את האנשים והסביבה, עם הסברים מרתקים. איש מדהים וסיור מדהים. חוויה מדהימה ואין אחד שלא יצא בתחושה הזו.

גיא, 13.7.18

נווה שאנן

הרשמו לסיור בקבוצה פתוחה

אם אתם מעל 12 (משפחה, חברים מהעבודה וכל פורמט אחר), כדאי לכם כבר לצאת איתנו לסיור פרטי, דברו איתנו.

גלילה למעלה