בני ברק

משך הסיור

3 שעות

נק' התחלה

הרב קוק 18, בני ברק

נק' סיום

רח' שמשון הגיבור 5, בני ברק

מחיר

170 ש"ח לאדם (לסיור בקבוצה פתוחה)

במרחק רבע שעה נסיעה מתל אביב, יש עולם אחר, אסור ומשוגע. בני ברק היא האחר האולטימטיבי - קרובה כל כך ובכל זאת נדמה שמפרידות בינה לבין העולם שבחוץ שנות אור וריחוק תרבותי עצום. בשנים האחרונות היא הפכה לאחד ממוקדי המשיכה הקולינריים הגדולים בארץ, אולי בזכות בתי האוכל שלה שמצליחים להחזיק את עצמם ולפרנס משפחות כבר חמישים שנה. אז אם אתם רוצים לחוות את בני ברק בכל הטעמים שלה, אתם מוזמנים לפסוח על הסיורים הרגילים ולהצטרף לסיור ממש לא סביר. ואין זמן טוב יותר לעשות את זה מליל שישי.

"ליל שישי" הוא הכינוי הבני-ברקי לחמישי בלילה, שבו העיר הופכת לבזאר אוכל ענקי שמוכר קוגל תחת כל קיוסק רענן, עם חנויות לדגים מעושנים הכי טעימים שיש, עם מאפיית חלות שהיא בעיטה לפרצוף לכל חמשת החושים ועם רגע של שקט מול קערה של צ'ולנט. בתוך כל הבלגאן אנחנו נשתה יין, ננסה להבין מה מייחד את בני ברק מקהילות חרדיות אחרות, נחפש את ההבדלים בין ליטאים לחסידים ונאכל המון.

הסיור מתאים לכל הגילאים- אך מצריך הליכה רגלית של כ-3 ק"מ. ההגעה מנק' הסיום חזרה לנק' ההתחלה היא עצמאית, הנק' מרוחקות זו מזו כחצי שעה של הליכה בנחת או כעשר דקות במונית. הסיור בבני ברק הוא היחיד מבין הסיורים שלנו שאינו מתאים לטבעונים, אבל הוא אחלה לצמחונים.

תגידו, מי מדריך את הסיור?

חשבנו שכבר לא תשאלו. המדריכים של בוקא הם הנכס העיקרי שלנו: חבורת מקצוענים שיודעים לחבר מקומות רנדומליים לסיפור ולחווייה, מתים על אוכל, שותים יין כאילו הם מבורדו ומאוד אוהבים אנשים

יש עלינו דיבור

ממד מקביל 15 דקות מת"א. חוויה תרבותית באמת יוצאת דופן, טעימה מאד ומלאת קסם בני-ברקי (מסתבר שיש דבר כזה!). תודה רבה לאסף על הדרכה מצוינת ואדיבה, שכללה שילוב מדויק בין אוכל טוב, יין ומילים. מחכים כבר לסיור הבא.

אוהד, 12.7.18

בני ברק

הייתה פעילות מעולה ומיוחדת! מוני נמשך באופן טבעי לרב-גוניות של החברה הישראלית ומצליח להדביק את כולם בחיידק הזה. הסיור כולל אוכל יהודי אותנטי וטרי ומתאים לכולם. מוני משלב סיפורים מרתקים מעולם החרדים, וניכר שבחר את המקומות בקפידה. בקיצור מומלץ מאוד!

אופיר, 4.11.17

בני ברק

סיור שונה, מיוחד וחוויתי, משלב מגוון מאכלים, סיפורים מעניינים ומסלול מרתק. הכול במידה הנכונה והמדריך מוני מושלם ומלא באנרגיות חיוביות.

נילי, 9.12.17

בני ברק

הייתי בסיור עם בעלי ובני בן ה-21. מאוד נהננו! אסף היה מקסים והעביר את המידע לגבי המקום והמגזר שחי בו בצורה נהדרת ותמציתית, בדיוק במידה! טעמנו המון מאכלים נהדרים וקינחנו בחלה לשבת. חוויה מומלצת, להגיע כמשפחה אבל לא לילדים קטנים.

מיכל, 15.6.18

בני ברק

הסיור היה מיוחד מאוד, זורם, כייפי וכמובן טעים ושונה. אסף מקסים, מרתק ודאג לכל הפרטים הקטנים! נצטרף לסיורים הבאים שלו.

אלברט, 22.6.18

בני ברק

יצאנו לסיור בבני ברק בהדרכתו של אסף. היה פשוט כיף, מהנה, מעניין, נעים ומשכיל! אהההה....כן...ומאד משביע! בהחלט חוויה סוציולוגית, אנתרופולוגית וגסטרונומית שונה, באופן הטוב של המילה. מומלץ בחום! לא תתחרטו!

ניר, 19.7.18

בני ברק

הרשמו לסיור בקבוצה פתוחה

אם אתם מעל 8 (משפחה, חברים מהעבודה וכל פורמט אחר), כדאי לכם כבר לצאת איתנו לסיור פרטי, דברו איתנו.

גלילה למעלה