המלצות

היה סיור מצוין! מהנה, כייפי, מפתיע. מומלץ מאוד מאוד. בטוח נצטרף לעוד סיורים.

זויה, 8.6.18

שד' ירושלים ביפו

הייתה פעילות מעולה ומיוחדת! מוני נמשך באופן טבעי לרב-גוניות של החברה הישראלית ומצליח להדביק את כולם בחיידק הזה. הסיור כולל אוכל יהודי אותנטי וטרי ומתאים לכולם. מוני משלב סיפורים מרתקים מעולם החרדים, וניכר שבחר את המקומות בקפידה. בקיצור מומלץ מאוד!

אופיר, 4.11.17

בני ברק

היתה חוויה נפלאה! מוני הדריך אותנו בסיור משפחתי פרטי והפך בסופו לממש חלק מהמישפוח'ה. הוא נעים, מעניין, מקצועי וכמובן מבין באוכל. הוא אפילו הצליח לחדש למשפחת הפודיז העילאית והמתנשאת שלנו 😉 בקיצור, הכי מומלץ שיש והמון תודה למוני

רותם, 17.2.18

שכונת התקווה

סיפורים מענינים, קורטוב של היסטוריה, של הווה ושל עתיד. וה-טעימות! מצוינות ומפתיעות. אווירה רגועה, פגשנו אנשים מענינים והיין היה במקום. גם הילדים (13,16) נהנו מאוד מאוד. חזרנו שבעים ומרוצים. ממליצה בחום.

מיכל, 29.6.18

שוק הכרמל

היינו בסיור בשד׳ ירושלים ביפו עם אסף. היה מעניין, מלמד ומחדש. האווירה הייתה מאוד זורמת וכיפית, והכי חשוב- היה מלא אוכל טעים (שאת חלקו אפילו לא הכרתי קודם) ומלא יין. ממליץ בחום, בעיקר למי שמחפש סיור "שכונתי" יוצא דופן.

ניב, 25.5.18

שד' ירושלים ביפו

ממליצה בחום! סיור באווירה טובה, מלא יין ואוכל נהדר! אסף המדריך היה מעולה, בעל ידע נרחב על ההיסטוריה של האיזור (שהיא מעניינת בטירוף) והעביר את הסיור בצורה נעימה וכיפית. אחלה בילוי לבוקר יום שישי!

גל, 22.6.18

שד' ירושלים ביפו

1 2 3 7
גלילה למעלה